Reference

"Neočekávala jsem nic ale nakonec jsem úplně ohromená. Že když se bude ztracená sama v sobě tak že kurz ji pomůže najít tu správnou cestu zpět jako maják v bouři."

Martina, účastnice kurzu

Do kurzu Cesta do krajiny vnitřního světa  jsem šla s tím, že chci zjistit, kde dělám chybu ve vztahu k sobě. Proč je tak těžké něco pro sebe udělat. Protože to, jestli jsou vnější okolnosti těžké, nemusí stále být tím důvodem, proč se odmítám postarat sama o sebe, udělat si čas na spočinutí. Rozhodně jsem chtěla lépe pochopit cykličnost, ač jsem už o ní slyšela. Definitivně jsem přijala to, že si mohu dovolit nemít energii, nechtít něco dělat. Předtím jsem měla pocit, že každý den musí přinést nějaký objev. Nemusí. Za kurz děkuji. Bylo to milé zastavení na ostrůvku naděje uprostřed bouře.

Veronika, účastnice kurzu

Ráda se tu podělím o mojí zkušenost s dvěma online hovory s Kristý. První byl o meditaci, v které jsem měla přijít na to, co vlastně chci dělat. No a myslím, ze se nám to povedlo.

  Druhé setkání se tykalo už konkrétního koučovaní. Kristy mě v obou setkáních dovedla k báječnému pocitu - ke mne, k tomu, co mé "já" skutečně cítí, že chce - a pomohla mi navést mě na cestu k dosazeni mého cíle a snu. To vše s tak přátelským chováním, ze jsem se cítila jak s nejlepší kamarádkou, a presto profesionálně s úžasným výsledkem. Jedním slovem - doporučuji! Nedokážu si představit nějakou záležitost, kde by Kristy neuměla pomoci

Maruška, návrhářka ženského oblečení;-)

Manažer

"Kristýnko díky, že záříš a rozzařuješ nás ostatní. Vnitřní svět a meditace jsou pro mě zatím neznámé území a představa,že mám meditovat a u toho tančit, protože mi to někdo říká pro mě byla "na hlavu postavená". Ale vzala jsem to jako výzvu, zamkla se do koupelny, zhasla světla (protože jinak se nedokážu soustředit)...a bylo to wuaaaaaaaa. Mé racionální já to nechápe, ale okamžitě jakoby se aktivovala nějaká část mého pravého já, která byla někde zasunutá a teď znovu nabrala sílu Doporučuji všem a tím víc,pokud jste na pochybách ."

Ivča 32, fitness trenérka


Nádherná cesta do krajiny vnitřního světa, která naprosto předčila má očekávání. Popravdě byla to spíš jízda, kterou rozhodně doporučuji absolvovat, každé ženě/holce. Elementy země byly trefně zvolené pro všechna témata prolínající se celým kurzem. Naučila jsem se, jak se uzemnit i zpomalit. Jak se díky meditacím napojit sama na sebe a naslouchat své vnitřní moudrosti a s lehkostí plynout životem. Kristý je člověk na svém místě, její krásná pozitivní energie, empatie a nadšení pro věc, umí rozzářit všechny kolem. Dokáže předat kus sebe, svého poznání a navede na chodníčky, které vás zavedou na cestu jak žít v klidu, radosti s láskou a pokorou k sobě samé.

Šárka, účastnice kurzu

"Umíš citlivé dloubnout do hlubokých zážitků, pojmenuješ a vedeš ženu k řešení a to vše se svoji pozitivní a velkou energii, autenticitou a hlavně důvěrou. Ženy mohou otevřít, protože cítí bezpečí a důvěru v tebe.

Pomáháš léčit zranění duše.

Renata 36, HR Business Partner


"Přihlášení do kurzu byla spontánní vec. Nečekala jsem, ze se dozvím nejake zavratne novinky, ale tesila jsem na vedene chvilky pro sebe a inspiraci, ktere mám ted malo. I kdyz vetsinu cvičení dodelavam pozde, inspiruje me tve nadseni. Nadchly me meditace. Mas moc prijemny hlas a i kdyz mi myslenky casto utíkají a vizualizace mi uplne nejde, tvoje meditace miluju. Prekvapilo me co mi naskakovalo pri cisteni partneru, hodne mi dal i pochvalny dopis. Neumim se zatim zklidnit a napsat si kolo zivota."

Janka, účastnice kurzu

"Vidim tě jako vysoce empatickou ženu, která má vždycky nějaký nápad "jak z toho ven"; a i když jsi emotivní a rozumíš, co lidé říkají a prožívají, neutopíš se v tom jako se oni někdy topí. Dokážeš jejich situaci rozdělit na díly, ke kterým se dá přistupovat systematicky a ke každému zvlášť, takže pak člověk neztrácí fokus".

Anna 32, umělkyně


Na začatku jem se bala ,že to bude studene ,odměřené povídání a ženksych věcech.
Ale po shlednuti prvniho videa ,jsem si řekla ,tahle ženska je mi velmi sympaticka a je lidská a opravdová.

Klára, účastnice kurzu

Dopřála jsem si meditaci s Kristýnkou a byla jedním slovem úžasná. Ještě druhý den jsem zářila energií a tančila po obýváku. Ponořila jsem se hodně do sebe. Poprvé jsem takhle hledala otázku či psaní ve svém nitru a nebylo to pro mě vůbec jednoduché, ale díky příjemnému vedení Kristý a důvěře jsem to zvládla.

Karolína, průvodkyně žen