Reference

Ráda se tu podělím o mojí zkušenost s dvěma online hovory s Kristý. První byl o meditaci, v které jsem měla přijít na to, co vlastně chci dělat. No a myslím, ze se nám to povedlo.

  Druhé setkání se tykalo už konkrétního koučovaní. Kristy mě v obou setkáních dovedla k báječnému pocitu - ke mne, k tomu, co mé "já" skutečně cítí, že chce - a pomohla mi navést mě na cestu k dosazeni mého cíle a snu. To vše s tak přátelským chováním, ze jsem se cítila jak s nejlepší kamarádkou, a presto profesionálně s úžasným výsledkem. Jedním slovem - doporučuji! Nedokážu si představit nějakou záležitost, kde by Kristy neuměla pomoci

Maruška, návrhářka ženského oblečení;-)

Manažer

"Kristýnko díky, že záříš a rozzařuješ nás ostatní. Vnitřní svět a meditace jsou pro mě zatím neznámé území a představa,že mám meditovat a u toho tančit, protože mi to někdo říká pro mě byla "na hlavu postavená". Ale vzala jsem to jako výzvu, zamkla se do koupelny, zhasla světla (protože jinak se nedokážu soustředit)...a bylo to wuaaaaaaaa. Mé racionální já to nechápe, ale okamžitě jakoby se aktivovala nějaká část mého pravého já, která byla někde zasunutá a teď znovu nabrala sílu Doporučuji všem a tím víc,pokud jste na pochybách ."

Ivča 32, fitness trenérka


"Umíš citlivé dloubnout do hlubokých zážitků, pojmenuješ a vedeš ženu k řešení a to vše se svoji pozitivní a velkou energii, autenticitou a hlavně důvěrou. Ženy mohou otevřít, protože cítí bezpečí a důvěru v tebe.

Pomáháš léčit zranění duše.

Renata 36, HR Business Partner


"Vidim tě jako vysoce empatickou ženu, která má vždycky nějaký nápad "jak z toho ven"; a i když jsi emotivní a rozumíš, co lidé říkají a prožívají, neutopíš se v tom jako se oni někdy topí. Dokážeš jejich situaci rozdělit na díly, ke kterým se dá přistupovat systematicky a ke každému zvlášť, takže pak člověk neztrácí fokus".

Anna 32, umělkyně


Dopřála jsem si meditaci s Kristýnkou a byla jedním slovem úžasná. Ještě druhý den jsem zářila energií a tančila po obýváku. Ponořila jsem se hodně do sebe. Poprvé jsem takhle hledala otázku či psaní ve svém nitru a nebylo to pro mě vůbec jednoduché, ale díky příjemnému vedení Kristý a důvěře jsem to zvládla.

Karolína, průvodkyně žen