Reference

Hvězdná mapa


"Kristýna mi udělala hvězdnou mapu a musím říct, že vše, co jsme spolu probíraly, tak sedělo. 

Konečně jsem po více jak 30 letech své existence pochopila, proč jsem jaká jsem a jaké mám dary a talenty. Pokud někdo tápete ve vlastní osobnosti, rozhodně doporučuji. nejedná se o žádné ezo -psycho, ale vědecky podloženou analýzu. Kristýna Vás tím lidsky provede a vše jednoduše vysvětlí. Mohu doporučit všemi deseti."

Klára, maminka na RD/podnikatelka 

"Hvězdná mapa pro mě představuje moderní astrologii. Dokáže přesně vystihnout, jací jste. Když mi Kristýna četla z hvězd, měla jsem pocit, jako by mě znala leta. Jako by mě znala lépe, než se znám já sama. 

Neuvěřitelné AHA momenty a pochopení některých aspektů mé osobnosti. Nad rámec sebepoznání však Hvězdná mapa přináší i pomoc ve směřování života k větší spokojenosti. Popisuje výzvy a nabádá, čemu se v životě věnovat. To je obrovský bonus. Hvězdná mapa to za Vás sice neudělá, ale pomůže nasměrovat se v dalších krocích, pochopit souvislosti.

Pro mě osobně bylo zajímavé a velmi podnětné mapování rovněž mé rodiny. Hvězdná mapa popsala rozdané karty, rozkryla mnohé otázky typu "proč něco nějak v rodině máme". A rovněž ukázala na to, co se jeden od druhého můžeme učit a čím se podpořit."

Martina, maminka na RD hledající své poslání

Hvězdná mapa
"Dlouho mě přitahovala myšlenka astrologické (hvězdné) mapy a musím říct, že mě výsledek velice překvapil. Jak to všechno o mě muže vědět, říkala jsem si v duchu, když mi začala vysvětlovat, jakým způsobem vlastně funguji já a má mysl.
Díky jejím poznatkům jsem si uvědomila řadu věcí, které někde v podvědomí křičely. Udělala jsme díky mapě několik velkých změn ve svém životě a zjistila jsem, že cesta sebepoznání bude dlouhá, ale 100% jsem začala tím správným směrem. Takže doporučuji všemi 10 Děkuji, Kristynko!"
Zuzka, podnikatelka

"Neočekávala jsem nic ale nakonec jsem úplně ohromená. Když  budeš ztracená sama v sobě tak kurz s Kristýnou ti  pomůže najít tu správnou cestu zpět jako maják v bouři."

Martina, účastnice kurzu

Do kurzu Cesta do krajiny vnitřního světa  jsem šla s tím, že chci zjistit, kde dělám chybu ve vztahu k sobě. Proč je tak těžké něco pro sebe udělat. Protože to, jestli jsou vnější okolnosti těžké, nemusí stále být tím důvodem, proč se odmítám postarat sama o sebe, udělat si čas na spočinutí. Rozhodně jsem chtěla lépe pochopit cykličnost, ač jsem už o ní slyšela. Definitivně jsem přijala to, že si mohu dovolit nemít energii, nechtít něco dělat. Předtím jsem měla pocit, že každý den musí přinést nějaký objev. Nemusí. Za kurz děkuji. Bylo to milé zastavení na ostrůvku naděje uprostřed bouře.

Veronika, účastnice kurzu

Ráda se tu podělím o mojí zkušenost s dvěma online hovory s Kristý. První byl o meditaci, v které jsem měla přijít na to, co vlastně chci dělat. No a myslím, ze se nám to povedlo.

  Druhé setkání se tykalo už konkrétního koučovaní. Kristy mě v obou setkáních dovedla k báječnému pocitu - ke mne, k tomu, co mé "já" skutečně cítí, že chce - a pomohla mi navést mě na cestu k dosazeni mého cíle a snu. To vše s tak přátelským chováním, ze jsem se cítila jak s nejlepší kamarádkou, a presto profesionálně s úžasným výsledkem. Jedním slovem - doporučuji! Nedokážu si představit nějakou záležitost, kde by Kristy neuměla pomoci

Maruška, návrhářka ženského oblečení;-)

Manažer

"Kristýnko díky, že záříš a rozzařuješ nás ostatní. Vnitřní svět a meditace jsou pro mě zatím neznámé území a představa,že mám meditovat a u toho tančit, protože mi to někdo říká pro mě byla "na hlavu postavená". Ale vzala jsem to jako výzvu, zamkla se do koupelny, zhasla světla (protože jinak se nedokážu soustředit)...a bylo to wuaaaaaaaa. Mé racionální já to nechápe, ale okamžitě jakoby se aktivovala nějaká část mého pravého já, která byla někde zasunutá a teď znovu nabrala sílu Doporučuji všem a tím víc,pokud jste na pochybách ."

Ivča 32, fitness trenérka


Nádherná cesta do krajiny vnitřního světa, která naprosto předčila má očekávání. Popravdě byla to spíš jízda, kterou rozhodně doporučuji absolvovat, každé ženě/holce. Elementy země byly trefně zvolené pro všechna témata prolínající se celým kurzem. Naučila jsem se, jak se uzemnit i zpomalit. Jak se díky meditacím napojit sama na sebe a naslouchat své vnitřní moudrosti a s lehkostí plynout životem. Kristý je člověk na svém místě, její krásná pozitivní energie, empatie a nadšení pro věc, umí rozzářit všechny kolem. Dokáže předat kus sebe, svého poznání a navede na chodníčky, které vás zavedou na cestu jak žít v klidu, radosti s láskou a pokorou k sobě samé.

Šárka, účastnice kurzu

"Umíš citlivé dloubnout do hlubokých zážitků, pojmenuješ a vedeš ženu k řešení a to vše se svoji pozitivní a velkou energii, autenticitou a hlavně důvěrou. Ženy mohou otevřít, protože cítí bezpečí a důvěru v tebe.

Pomáháš léčit zranění duše.

Renata 36, HR Business Partner


"Přihlášení do kurzu byla spontánní vec. Nečekala jsem, ze se dozvím nejake zavratne novinky, ale tesila jsem na vedene chvilky pro sebe a inspiraci, ktere mám ted malo. I kdyz vetsinu cvičení dodelavam pozde, inspiruje me tve nadseni. Nadchly me meditace. Mas moc prijemny hlas a i kdyz mi myslenky casto utíkají a vizualizace mi uplne nejde, tvoje meditace miluju. Prekvapilo me co mi naskakovalo pri cisteni partneru, hodne mi dal i pochvalny dopis. Neumim se zatim zklidnit a napsat si kolo zivota."

Janka, účastnice kurzu

"Vidim tě jako vysoce empatickou ženu, která má vždycky nějaký nápad "jak z toho ven"; a i když jsi emotivní a rozumíš, co lidé říkají a prožívají, neutopíš se v tom jako se oni někdy topí. Dokážeš jejich situaci rozdělit na díly, ke kterým se dá přistupovat systematicky a ke každému zvlášť, takže pak člověk neztrácí fokus".

Anna 32, umělkyně


Na začatku jem se bala ,že to bude studene ,odměřené povídání a ženksych věcech.
Ale po shlednuti prvniho videa ,jsem si řekla ,tahle ženska je mi velmi sympaticka a je lidská a opravdová.

Klára, účastnice kurzu

Dopřála jsem si meditaci s Kristýnkou a byla jedním slovem úžasná. Ještě druhý den jsem zářila energií a tančila po obýváku. Ponořila jsem se hodně do sebe. Poprvé jsem takhle hledala otázku či psaní ve svém nitru a nebylo to pro mě vůbec jednoduché, ale díky příjemnému vedení Kristý a důvěře jsem to zvládla.

Karolína, průvodkyně žen