Pobyty a kurzy 

Žádný pobyt se nyní nechystá, ale dej mi vědět, že tě to zajímá ZDE

Poslední 2 místa!


Prožitkový kurz, který tě vezme do krajiny tvého vnitřního světa.

Aby si získala vnitřní klid a plynutí.

Aby si cítila své skutečné potřeby a věděla, co chceš.

Aby si se měla v životě na prvním místě.


Co se naučíš?

* vyléčíš své emocionální tělo, které je zodpovědné za veškeré tvé prožívání a negativní emoce

* pochopíš svůj životní příběh a souvislosti života

* vdechneš svému životu nový směr

* poznáš více, kdy mluví srdce a kdy hlava.


Kdy: 9.-11.7.2021

pátek 19:00-22:00; sobota 10:00 -22.00; neděle 10:00-13:00

Kde: Doksy, Máchovo jezero - Skalka22

Cena: 2470 Kč


Co tě čeká?

*** meditace a vizualizace, prožitkový tanec, společné sdílení, koučovací & sebepoznávací techniky a 4 archetypy ženy ***

Ubytování

www.skalka22.cz FOTOGALERIE

Doksy, Máchovo Jezero

Cena: 1560 Kč/ 2 noci včetně plné penze (vegetarianská kuchyně) ve dvoulůžkových či třílůžkových pokojích.

Nečekej moc dlouho. Počet míst je limitovaný a zájem je velký. Kruh žen bude úzký. 


A co o kurzech se mnou říkají ostatní ženy?Do kurzu jsem šla s tím, že chci zjistit, kde dělám chybu ve vztahu k sobě. Proč je tak těžké něco pro sebe udělat. Protože to, jestli jsou vnější okolnosti těžké, nemusí stále být tím důvodem, proč se odmítám postarat sama o sebe, udělat si čas na spočinutí. Rozhodně jsem chtěla lépe pochopit cykličnost, ač jsem už o ní slyšela. Definitivně jsem přijala to, že si mohu dovolit nemít energii, nechtít něco dělat. Předtím jsem měla pocit, že každý den musí přinést nějaký objev. Nemusí. Za kurz děkuji. Bylo to milé zastavení na ostrůvku naděje uprostřed bouře.Přihlášení do kurzu byla spontánní vec. Nečekala jsem, ze se dozvím nejake zavratne novinky, ale tesila jsem na vedene chvilky pro sebe a inspiraci, ktere mám ted malo. I kdyz vetsinu cvičení dodelavam pozde, inspiruje me tve nadseni. Nadchly me meditace. Mas moc prijemny hlas a i kdyz mi myslenky casto utíkají a vizualizace mi uplne nejde, tvoje meditace miluju. Prekvapilo me co mi naskakovalo pri cisteni partneru, hodne mi dal i pochvalny dopis. Neumim se zatim zklidnit a napsat si kolo zivota.

Na začatku jem se bala ,že to bude studene ,odměřené povídání a ženksych věcech.
Ale po shlednuti prvniho videa ,jsem si řekla ,tahle ženska je mi velmi sympaticka a je lidská a opravdová.

Neočekávala jsem nic ale nakonec jsem úplně ohromená. Že když se bude ztracená sama v sobě tak že kurz ji pomůže najít tu správnou cestu zpět jako maják v bouři.

Tento kurz mne nadchnul. Ukázal mi cestu k sobě samé. Spoustu věcí které bych se nedozvedela. Jelikož by mne nenapadlo je zkoumat do hloubky a vůbec se jimi zabývat. Otázky a odpovědi které jsem získala když jsem se na sebe zaměřila. Děkuji bylo tooc fajn.Nádherná cesta do krajiny vnitřního světa, která naprosto předčila má očekávání. Popravdě byla to spíš jízda, kterou rozhodně doporučuji absolvovat, každé ženě/holce. Elementy země byly trefně zvolené pro všechna témata prolínající se celým kurzem. Naučila jsem se, jak se uzemnit i zpomalit. Jak se díky meditacím napojit sama na sebe a naslouchat své vnitřní moudrosti a s lehkostí plynout životem. Kristý je člověk na svém místě, její krásná pozitivní energie, empatie a nadšení pro věc, umí rozzářit všechny kolem. Dokáže předat kus sebe, svého poznání a navede na chodníčky, které vás zavedou na cestu jak žít v klidu, radosti s láskou a pokorou k sobě samé.