Test: Jak moc jste na sebe napojena?

26.12.2020

Online test zde ukáže, jak moc jste na sebe napojená.


Výsledek: 

Za každé A si dejte 3 body, za každé B 2 body a za každé C 1 bod, za D (je jich pár) žádný.

25 - 36 bodů 

Vypadá to, že si umíš naslouchat a si ve většině času se sebou ve spojení. Dokážeš se se poslouchat, netlačíš se do věcí a respektuješ své tempo i náladu. Už víš, co ti dělá dobře a co ne. Víš s kým je ti dobře a s kým ne. Umíš si vychutnat chvíle sama se sebou a náležitě se hýčkat. Vynikající práce, jen tak dál. Denně si dopřávej čas pro sebe a opečovávej své spojení. Ptej se sama sebe jak se máš, jak se cítíš a co potřebuješ.

13 - 24 bodů 

Jsi na cestě. Na cestě sama k sobě. Už občas navazuješ spojení sama se sebou a naciťuješ, kdo jsi a co potřebuješ. Co skutečně potřebuješ. Ne, co si myslíš, že by si měla potřebovat. A to je pro tebe nyní úkol. Začít se sama sebe ptát, co doopravdy chceš. Každý den a v každý moment. Aby nemluvila tvá hlava (musím, měla bych, očekává se to....anebo automatika). Opečovávej své spojení sama se sebou, je křehké a je potřeba ho posilovat. Jak? Že si budeš dávat rande sama se sebou, chvíle kdy budeš jen sama a budeš se hýčkat. Tím, o co si tvé tělo řekne. Mysli na sebe pořád. Buď k sobě laskavá.

0-12 bodů 

Je dobře, že sis udělala test. Tvé spojení je křehoučké jako sněhová vločka. Je potřeba, aby si začala samu sebe opečovávat a dát se na první místo. Protože ty si to zasloužíš. A nikdo jiný to za tebe neudělá. Tvé spojení je velmi slabé a většinu času reaguješ naučeně a jak ti říká tvá hlava nebo okolí. To není dobře a tvé spokojenosti to nepřidá. Denně si najdi pár minut času pro sebe a začni si třeba psát deník. Nebo si lehni a jen tak poslouchej hudbu. Důležité je chtít a vytrvat. Ten slabý hlásek k tobě začne co nevidět promlouvat.