Astro tvůrce II. Postavení Slunce

02.10.2021


Astro seriál: Jak se seberealizovat podle horoskopu?


Dneska Vám napíšu o tom, jaké oblasti života jsou pro Vás natolik důležité, že když se o ně náležitě postaráte, tak se Vám zaručeně zvýší energie a sebevědomí.Jak vygenerovat horoskop:


https://www.astro.com/horoscopes a


Chart drawing, Ascendant, pak zadáte + add new person a vše vyplníte a horoskop stáhnete anebo mi napíšete a já Vám ho zdarma vygeneruji a zašlu Kontakt.


Jakmile jednou obdržíte svůj horoskop, který vypadá takto:Tak poté můžete sledovat můj astro seriál


Slunce v 1. domě

Jste rozený vůdce anebo jím být. Budete se seberealizovat přes fyzické tělo, přes sport či "zalíbení se" v hezkém těle. vůdčí povahy, přesvědčivý a spíše individualista. miluje samostatné rozhodování a neční se dovolovat atd. Žít sebe a být sám sobě šéfem. Jakým způsobem to dělat příslušné astrologické znamení ve kterém Slunce leží a také s ostatními planetami.


Energii a získáte tím, že budete žt podle sebe a budete někde "šéfovat".
Slunce ve 2. domě

Peníze dávají svobodu a vlastní hodnotu. Máte rádi pěkné věci a rádi si .


Můžete pracovat v jakékoliv sféře. Ať už to budou nemovitosti, oblečení, parfémy, šperky. cokoliv.


Energii a sebevědomí
Slunce ve 3. domě

mentáln a komunika. omunikovat na všech úrovních a všemi směry:). Hodně o věcech přemýšlíte a analyzujete.


Jste městský, pravděpodobně "kavárenský" člověk. Rádi čte a chodíte na různé kurzy. , moderátor, novinář, ale i asistentka (kde to frčí), recepční, obchodní zástupce. Prostěkde jsou lidi a .Slunce ve 4. domě

miluje svůj domov. Ano, asi skoro každý člověk. Ale Vám domov dodává energii a sebvědomí. Když to doma funguje a máte svůj přístav, všechno vpořádku.


Slunce v 5. domě

Jste , hraví a zábavní lidé, kteří milují společnost a lidi. Milujete noční život a večírky. Kéž by nikdy neskončily:). Máte hodně koníčků, sport i umění. Dobře uděláte pokud kreativní povoláníkde můžete tvořit a používat fantazii. Můžete pracovat s dětmi . Můžete být umělec, kreativec v agentuře či copywriter. Ale úplně nejvíce Vám sedne !


Hra je pro Vás obzvláště důležitá.
Slunce v 6. domě

Jste pilný a pracovitý člověk. Stále máte co dělat, stále máte co na práci. a svou práci hrdý. proto potřebujete hodně chvál.


Rádi Vaše práce být užitečná a . Hodí se všechny profesezdravotnictví sociální služb, masér, kosmetičk kadeřnice. Můžete pracovat a Rádi pomáháte druhýmv tom velký smlysl.


Velice důležité téma je pro vás zdraví a udržování zdravého životního stylu. Jakmile se o sebe staráte a , sebevědomí. Chcete dobře vypadat a se fit. živit i jako profesionální trenér, učitelka atd.
Slunce v 7. domě

Jste vztahově a partnersky orientovaný člověk. Realizujete se skrze vztahy s lidmi. Paradox


manželství/partnerství téměř vše. pokojenost přímo s vztahu. Vám na lidech. Chcete hezké a harmonické vztahy.v poradenské , právník diplomat.


Sebevědomí a energii získáváte skrze dobře fungující vztahy a okolí.
Slunce v 8. domě

Jste člověk, který a hluboké silné. Máte různá vnitřní , tlaky a chtění.


erapeut, psycholog, lékař, duchovní člověk, ale i detektiv a povolání související s penězi (bankéř...), mocí(ředitel, manager, majitel firmy) se sexem (tantrický masér). Jste ambiciózní člověk, který dosáhnout určitého postavení či moci.


ůžete vlivným lídremskvělým motivátorem v jakékoliv oblasti, ale také zdatným manipulátorem. Máte zájem o okultní témata a duchovno. ladete otázky: "o je smyslem života a co potéProč jsme na světě?".
Slunce v 9. domě

Milujete cestování, poznávání a kultur. To vám vlévá novou krev do žil. Jste hlava otevřená a člověk tolerantní. světových .


studim a rozšiřováníznalostí. Můžete se zabývat otázkami práva, morálkou a . diplomat, právník či soudce či profesionální filozof teoretik:).


Slunce v 10. domě

ůžete stát respektovanou autoritou.


Pokud nejste vedoucí, děláte si zálusk máte touhu se jím stát. emáte rádi, když Vám do práce někdo zasahuje.
Slunce v 11. domě

otřebujete svoji "partu". politik, . Zajímáte se o veřejný život, otázky demokracie a humanity. společnost jako celek.


Můžete se realizovat jako dobrovolní pro dobrou věcateřsk centr, sázení stromů
Slunce ve 12. domě

introvert, má rád samotu


velmi vnimav a lid. Rádi pomáháte druhým