Meditace vnitřního světa

Meditace Zjisti své poslání na Zemi 


Cítíš, že ti stále něco uniká? Že nevíš jistě, jaký je smysl tvé existence? 

Chceš zjistit, co je skutečná touha tvého srdce tady a teď? 

Cena: 350 Kč

Co o meditaci říkají jiné ženy:    

"Mile ženy, zejména vy, které jste zatím nerozluštily vaše poslaní na teto planete a vnitrně se velmi trápíte.  Prošla jsem meditací Zjisti své poslání na Zemi a hned na to 1-1 individuální meditací s Kristýna  o konkretním povolání. Po 20 letech mam opět pocit, ze vím, kam jdu a co chci. A je to tam! Cítím radost, klid, těšení se, naplnění (a to jsem vlastně zatím jen u představy - která je ale velmi reálná a velmi jasná. Takže všem tem, které váháte - neváhejte, jdete do meditace. Užijte si ji. Otevřete srdce a nechte to ze sebe lítat."

Renata


"Chci se s vámi podělit o zkušenost s meditací, kterou jsem měla možnost vyzkoušet díky Kristýnce.  Meditaci jsem zkusila hned a moje zkušenost je velmi pozitivní Informaci o mém směřování jsem obdržela při druhém poslechu, jelikož jsem se poprvé, tak těšila, že jsem se moc nedokázala uvolnit. Celkový zážitek byl velmi příjemný a přišlo mi po něm několik nových nápadů. Což je skvělé! Díky moc za možnost."

Anička


Meditace Moje práce podle záměru mé duše

Nevíte jakým směrem se vydat? Cítíte, že to, co děláte nedává úplně tak smysl?

Zjistěte, co byste mohli dělat prakticky na téhle planetě, abyste splnily záměr duše.

Meditace Spojení s vyšším JÁ, které zná všechny odpovědi

Trápíš se nějakou otázkou? Řešíš situaci a potřebuješ radu od tvého JÁ?


Meditace Moje vnitřní milenka

Zažij maximální dávku sebelásky a vnitřního klidu? 

Cena: 350 Kč

Objednávejte zde

Co o meditaci říkají jiné ženy:

"Děkuji! Nikdy mě nenapadlo, že mě bude bavit řízená meditace, ale ty máš opravdu laskavý, vřelý hlas moc jsem si to užila Nejtěžší byla otázka...tím jsem se nechala hodně zaskočit a bylo těžké podívat se do tváře a vidět cokoliv jasně. Jako ty sny, kdy člověk kvůli světlu nic nevidí."


Meditace Spoj se s hvězdou své duše a zazáři!

Zjisti, co je ti vzkazováno z hvězdy tvé duše. Z tvého pravého domova. Hvězda duše tě ukotví na Zemi a celé to tady pro tebe může dostat větší smysl.

Váháš? Vyzkoušej meditace zdarma...